Dogoterapia

Już niedługo na mojej stronie ukaże się więcej informacji na temat dogoterapii. Mimo tego, że delfiny, a może raczej terapia z udziałem delfinów jest mi bliższa, nie chciałabym zawężać tematyki tej strony i pisać tylko o delfinoterapii.

Zamierzam zamieszczać różne artykuły, związane z terapią dzieci i dzielić się z innymi moimi spostrzeżeniami oraz doświadczeniem. A może Wy macie również ciekawe tematy związane z terapią i którymi chcielibyście podzielić się z innymi?

2 odpowiedzi na “Dogoterapia”

  1. dziendobry! chcialabym sie dowiedziec kiedy bedzie wiecej informacji na temat DOGOTERAPII poniewaz jestem studentka wsf we wroclawiu i pisze prace na temat DOGOTERAPIA JAKO METODA WZMACNIAJACA EFEKTYWNOSC REHABILITACJI i mam ogromne trudnosci ze znalezieniem wystarczajacych informacji na powyzszy temat.

  2. dziendobry! chcialabym sie dowiedziec kiedy bedzie wiecej informacji na temat DOGOTERAPII poniewaz jestem studentka wsf we wroclawiu i pisze prace na temat DOGOTERAPIA JAKO METODA WZMACNIAJACA EFEKTYWNOSC REHABILITACJI i mam ogromne trudnosci ze znalezieniem wystarczajacych informacji na powyzszy temat.

Dodaj komentarz