Ciąża i delfiny

Amerykańscy naukowcy stwierdzili, że delfiny działają podobnie jak USG. Potrafią wyczuć bardzo wczesną ciążę, taką o której nie wie jeszcze nawet ciężarna. Zaobserwowano, że gdy kobieta w ciąży wchodzi do wody, delfiny które są w pobliżu same, bez żadnej zachęty, czy komendy podpływają do niej.

4 odpowiedzi na “Ciąża i delfiny”

  1. kocham delfinki i chciałabym podobnie jak pani przebywać z delfinami chociaż raz ma jakiś czas,gdybym była prezydentem zbudowałabym ogromne oczywiście otwarte delfinarium ale takie w którym delfiny będą się czuły jak na wolności

  2. kocham delfinki i chciałabym podobnie jak pani przebywać z delfinami chociaż raz ma jakiś czas,gdybym była prezydentem zbudowałabym ogromne oczywiście otwarte delfinarium ale takie w którym delfiny będą się czuły jak na wolności

  3. Wbrew pozorom, praca z delfinami wymaga bardzo dużego przygotowania, szczególnie terapia z udziałem delfinów. Gdybym ja była prezydentem, to nie dopuściłabym do tego, aby w Polsce powstało delfinarium. Polska to nie jest miejsce dla delfinów, a trzymanie ich w niewoli jest smutne.

  4. Wbrew pozorom, praca z delfinami wymaga bardzo dużego przygotowania, szczególnie terapia z udziałem delfinów. Gdybym ja była prezydentem, to nie dopuściłabym do tego, aby w Polsce powstało delfinarium. Polska to nie jest miejsce dla delfinów, a trzymanie ich w niewoli jest smutne.

Dodaj komentarz